Valga mängis viigiseisu maha

Valga/CKE Inkasso mäng Rakvere Tarvase vastu
Valga/CKE Inkasso mäng Rakvere Tarvase vastu Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Valga/CKE Inkasso kohtus Eesti korvpalli meistriliigas BC Rakvere Tarvasega. Koduväljakul jäädi külalistele alla üheksa punktiga: mängu lõppedes seisid tablool numbrid 81 : 72.

Kohtumine algas tasavägiselt ning teise veerandaja lõpuks oli Valga meeskond vaid ühepunktilises kaotusseisus 38 : 37. Kolmanda veerandi alguses õnnestus Rakvere meeskonnal kümne punktiga juhtima minna, kuid Valga viigistas veerandi lõpuks seisu 54 : 54. Neljanda veerandi alguses mängiti punkt punkti mängu, kuid veerandi lõpus ebaõnnestus Valga meeskond mitmel järjestikusel rünnakul ning lõpuvile kõlades tuli vastu võtta kaotus.

Valga/CKE Inkasso resultatiivseim oli Veljo Vares 23 punktiga.

Järgmise kohtumise peab Valga/CKE Inkasso pühapäeval, kui kodusaalis minnakse vastamisi TTÜ/Kalevi meeskonnaga.