Valga/Valka meeskond kaotas võõrsil TÜ/Rockile

Korvpalli karikavõistlus. BC Valga/Maks&Moorits vs EMÜ SK.
Korvpalli karikavõistlus. BC Valga/Maks&Moorits vs EMÜ SK. Foto: Rein Säinas

Koduses Alexela korvpalli meistriliigas sai täna kindla võidu tiitlikaitsja Tartu Ülikool/Rock, kes mängis kodusaalis üle Valga/Valka meeskonna.

Kohtumist 10:0 spurdiga alustanud Rock võitis avaveerandi 21:6, poolajaks seisis tablool 50:25. Kolmanda veerandaja lõpus oli Tartu meeskonna edu juba 73:42 ning lõppskooriks vormistati 96:63.

Rocki parimana viskas 22 punkti Brian Harper, kelle arvele jäi ka üheksa lauapalli. 14 silma lisas Kristen Meister. Valga/Valka suurimaks punktitoojaks oli 20 punktiga Jurijs Aleksejevs, Martins Berkis lisas 11 ja Edgars Kruminš 10 punkti.