Õpilaste ja õpetajate loometöödest vormus ühisnäitus

Valga põhikooli kunstinäituse korraldamise üks eestvedajatest, kooli arendus- ja noorsootööjuht Maria Sikk on toonud ka ise näitusele mitu maali, millel kujutanud linde, loomi ja lilli.

FOTO: Arvo Meeks/Valgamaalane

Valga põhikool sai innustust iga-aastasest kunstikuust ning korraldas tänavu esmakordselt ka oma kooli kunstikuu. Ühisnäitus täitis kooli maalide, fotode ja käsitööga.

Tellijale

Viimased maalid said üles 6. novembril ning nüüd on Valga põhikooli õpetajate ja õpilaste ühisnäitus «Usk. Lootus. Armastus» kõigile avatud. Esimesel korrusel asuvad Valka kunstikooli õpilaste tööd. Aulas ja selle juures on peamiselt õpetajate, aga ka õpilaste käsitöö. Uudistada saab ehteid, savinõusid, kandekotti, lapitekki. Üleval on ka õpetajate laululooming.

Teise korruse seintel on õpetajate ja õpilaste joonistused, digikunst ja maalid. Ettevõtmise üks eestvedajaid, kooli arendus- ja noorsootööjuht Maria Sikk on toonud näitusele lausa kuus maali, millel kujutatud linnud, loomad ja lilled. Veel on oma kunstitöödega väljas koolijuht Hannely Luik-Stogov, aga ka Ester Kukk, Katri Kurg ja Reet Hallaste.

Tagasi üles