Välk jäi võiduta

Mängivad Valga Välk ja Vana Hea Puur.
Mängivad Valga Välk ja Vana Hea Puur. Foto: Rein Säinas

Pühapäeval pidi saalihokitiim Valga Välk tunnistama tartlaste meeskonna Vana Hea Puur 3 : 4 paremust.

Esimest kolmandikku alustas paremini Tartu meeskond. Pärast veerandtunnist mängimist mindi väikesele pausile tartlaste 2 : 0 eduseisus. Teisel kolmandikul ei jätnud Valga mehed jonni ning viigistasid Henri Karja ja Remo Kupitsa väravatest 2 : 2 seisule.

Viimast kolmandikku alustasid taas kord paremini Tartu mehed, kui 30 sekundi jooksul valgalasi kahe väravaga karistasid. Enne kohtumise lõppu lükkas Margo Pärnaku veel ühe palli tartlaste väravasse ning mäng lõppes tulemusega 4 : 3 Tartu meeskonna Vana Hea Puur kasuks.