E, 27.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Tublidus tõi korrakaitsjatele nii tänu kui preemia

Jaan Rapp
, tegevtoimetaja
Tublidus tõi korrakaitsjatele nii tänu kui preemia
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Otepää tunnustas politseinikke ja abipolitseinikke.
Otepää tunnustas politseinikke ja abipolitseinikke. Foto: Monika Otrokova

Eesti Politsei 97. aastapäeva puhul tunnustati 20. novembril Otepää valla tublisid politseinikke ja abipolitseinikke.

Otepää vallas pikka aega olnud politseinike ja abipolitseinike tunnustamist viib läbi vallavolikogu korrakaitsekomisjon.

Pidulikul õhtusöögil Karupesa hotellis tunnustasid ja tänasid Otepää korrakaitsjaid volikogu esimees Kuldar Veere, vallavolikogu korrakaitsekomisjoni esimees Viljar Teder ning vallavanem Kalev Laul. Külalisena viibis kohal Valga politseijaoskonna juht Tiit Allik.

Vallavanem Kalev Laul avaldas heameelt selle üle, et piirkonnas on nii palju tublisid politseinikke ja abipolitseinikke. «Otepääle kui turismipiirkonnale on väga oluline, et meil oleks tagatud kord ja turvalisus, seega on iga siin töötav politseinik ja abipolitseinik erilise tänu ja tunnustuse ära teeninud,» sõnas Laul. «Otepää vald teeb kõik endast oleneva, et meil oleks ka edaspidi politseiga väga hea koostöö.»

Otepää valla tänukirja said politseiametnikud Mario Kants, Anu Nigol, Andres Rosenberg, Jaana Toode, Marika Veske ja Aarne Vihm.

Valla tänukirja ja 50 euro suuruse rahalise preemia said abipolitseinikud Urmas Kuldmaa, Leonid Liivamägi,  Madis Mõistus, Aleksander Mõttus, Mari Mõttus, Rita Pärnik, Kersti Tamm, Marko Tiirmaa ja Voldemar Tilga.

Vallavalitsuse kommunaalteenistuse juhataja Urmas Kuldmaa sai eelmisel nädalal ka Valga maavanemalt tänukirja eeskujuliku teenistuse ning olulise panuse eest turvalisuse tagamisel Valgamaal.

Märksõnad
Tagasi üles