Kaevust leitud surnukeha kuulus kadunud Kristile

Kristi surnukeha leiti 10. novembril Puka vallas Kibena külas asuva tühjana seisnud talupidamise kaevust. Foto on illustratiivne.

FOTO: Arvo Meeks/Valgamaalane

Puka vallas Kibena külas avastati 10. novembril talumaja õuel olevast kaevust naise surnukeha. Ekspertiisi käigus tuvastati, et tegu oli Pukast pärit ja septembris Tartu raviasutusest lahkunud ning teadmata kadunuks jäänud 41aastase Kristiga.

Tellijale Tellijale

Politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Kerly Peiteli sõnul alustati Kristi kadunuks jäämise järel laiaulatuslikke otsinguid, mille käigus kasutati ka naisega kaasas oleva telefoni positsioneerimist ehk asukoha kindlaks määramist. Omal algatusel liitus otsingutega Puka valla sotsiaalnõunik Airin Hermann.

Kuigi signaal näitas toona suuremal osal juhtudest Puka valla Prange külla ning harvematel juhtudel ka teistesse Valgamaa valdadesse, ei tähendanud see Peiteli sõnul tingimata seda, et isik oleks vahepeal liikunud. «See, millise masti piirkonda signaal juhatab, sõltub sellest, milliselt mastilt parasjagu kõige tugevam signaal saadakse.»

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles