Valga kaotas suurelt Liepajale

Valga-Valka korvpallimeeskonna poolelt tegi enam skoori Viljar Veski
Valga-Valka korvpallimeeskonna poolelt tegi enam skoori Viljar Veski Foto: Arhiiv / Valgamaalane

Teisipäevasel Läti korvpalli meistrivõistlustel tuli BC Valga/Valka meeskonnal selle aasta viimases mängus vastu võtta suur 73 : 96 kaotus Liepaja/Triobeti võistkonnalt. Valgal on üheksast mängust kirjas neli võitu ja viis kaotust.

Liepajas toimunud kohtumisel käis piirilinna meeskond kõigest kaheksa mehega, sest vigastuste ja haiguste tõttu jäi eemale kolm lätlast: Juris Aleksejevs, Kalvis Krūmiņš ja Jekabs Rozitis.

Esimesel kümnel minutil mängisid meeskonnad kui võrdne võrdsega ja pausile mindi koguni Valga 19 : 18 eduseisus. Esimese katse eest ära rebida tegi Liepaja meeskond teise veerandi kolmandal minutil. Pea kaks minutit enne poolaja lõppu oli vahe veel kolmepunktiline, kuid siis rauges piirilinna meeskonna jõud ning kodumeeskond läks oma teed. Pausile mindi juba Liepaja 42 : 34 eduseisus.