iDeal kampaania

Alexela Korvpalli Meistriliiga laupäevases mängus läksid vastamisi BC Valga Maks&Moorits ja TTÜ KK. Paraku ei suutnud südikas teine poolaeg Valga meeskonda võidule viia ja seetõttu võeti vastu 86 : 76 kaotus.

Tellijale

Esimene ja teine veerandaeg oli Valga meeskonnale pehmelt öeldes masendav. Publiku seast võis kuulda küsimust: „Kas keegi on korvi kinni kaanetanud?“ Nii paraku ei olnud- visked polnud lihtsalt piisavalt täpsed ja seetõttu oli esimese veerandaja lõpuks tablool seis 18 : 26, kuid kõik polnud veel kadunud.

Paraku ei toonud teine veerandaeg midagi paremat. Kui seis oli 26 : 20 tegi TTÜ kuue minutiga 24 : 5 vahespurdi ning poolajale minnes tundus, et mäng on tehtud. Korraks tekkis lootus, et Valga on end taas leidmas ja vahe suudeti vähendada 25lt punktilt 19le silmale, 51 : 32.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.