Teisipäevases Alexela Eesti meeste korvpalli meistriliiga kohtumises võttis BC Valga-Valka meeskond kodus vajaliku võidu, kui TTÜ korvpalliklubi alistati tulemusega 79:69.

Kohtumise esimese poolaja võitis BC Valga-Valka Maks&Moorits tulemusega 38:30. Võidetud avapoolaja järel tekkis Valga mängu mõõn ning vahepeal 13 punktiliseks kärisenud vahest sai peagi 43:43 viik. Mängu viimasele veerandile mindi pärast Rait-Riivo Laane korvi TTÜ eduseisus 53:51.

Kohtumise kangelaseks tõusis Valga poolelt Kristo Saage. Tänu Saage otsustavatele korvidele, vaheltlõikele, korvisöödule ning tabavatele vabavisetele mängu viimasel minutil jõudis Valga vajaliku võiduni.