GALERII: Uhkeid numbreid näitasid stuudiolased nii Valgast kui Tallinnast

Stuudio Joy talvekontsert

FOTO: Jelena Kalames

Laulu- ja tantsustuudio Joy avas laupäeval Valga kultuurikeskuses uue aasta hooaja kontserdiga. Kahe tunni jooksul nägid saali kogunenud külalised nelja kuuga õpitut.

Kontsert oli sel korral eriline just seetõttu, et esmakordselt osalesid sellel ka stuudio Joy Tallinna filiaali tantsijad, keda tuli kohale 22.

«Lastel olid kaasas ka vanemad, kes olid nii Valga kultuurikeskusest kui toimunud kontsertetendusest vaimustuses,» ütles stuudio juht Marina Jerjomina kontserdijärgselt. Kokku astus lavalaudadele 140 lauljat-tantsijat. Kontserdiga «See on meie maa» soovis stuudio rõhuda eelkõige sellele, et laul ja tants on ühine keel,  millest saavad aru kõik inimesed – vaatamata rahvusele, nahavärvile ja keelele.

Laulud õpetas lauljatele selgeks stuudio juht Marina Jerjomina, tantsud tantsupedagoogid Uģis Rācenis ja Jelena Butkevitš. Tallinna filiaalis on õpetajaks Aleksander Makarov. Ettekandele tuli 25 numbrit, millest enamik olid äsja selgeks õpitud. Aruandekontserte korraldab stuudio kaks korda aastas.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles