Sisukord
Paberleht
Postimees
Postimees digipakett
Postimees digipaketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli digipakett

Kohus saatis röövijad aastateks trellide taha

3 min lugemist
Tartu maakohtu otsuse jõustumise korral peavad varemgi seadusega pahuksis olnud Andres Teiter (tagareas vasakult) ja Kalev Kähr mitu aastat trellide taga veetma. Kui nendega koos kohtu all oleva alaealise noormehe kaitsja vandeadvokaat Otto Preem (ees paremal) teatas, et otsust edasi ei kaevata, siis teiste kohtualuste kaitsjad eile võimaliku edasikaebamise suhtes veel seisukohta välja ei öelnud. FOTO: Jaan Rapp

Eile seisid Valgas kohtu ees noormehed, kes süüdistuse kohaselt eelmisel kevadel keset ööd eaka sugulase majja tungisid ning alkoholi, sigarette ja raha nõudsid – keeldumisega seejuures ei lepitud.

Tellijale

Kohtuasja uurimise käigus kogutud tõendite alusel leidis jõhker sissetung aset eelmise aasta

2. mail Helme vallas Jõgeveste külas. Kui kolm varem kriminaalkorras karistatud sissetungijat vanuses 16–19 eluaastat 72aastase peremehe äratanud olid, nõudsid nad temalt sigarette, viina ja raha. Eitava vastuse peale lõi üks röövijatest eakat meest kaasavõetud puukaikaga.

08.04.2020 10.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto