K, 22.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Teenetemärgi saajate seas ka kaks valgamaalast

, reporter
Teenetemärgi saajate seas ka kaks valgamaalast
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Praegu pensionipõlve pidav Urve Laidvee on viimastel aastatel varemgi tunnustuse osaliseks saanud. 2013. aastal sai ta Varjupaikade MTÜ-lt Elmo-nimelise autasu. Tegu on söakuse preemiaga silmapaistvale ametiisikule, kellega MTÜ-l on olnud õnn viimase aasta jooksul koostööd teha. 2014.aastal pälvis aga Laidvee põllumajandusministeeriumi hõbedase teenetemärgi pikajalise veterinaariaalase töö eest.
Praegu pensionipõlve pidav Urve Laidvee on viimastel aastatel varemgi tunnustuse osaliseks saanud. 2013. aastal sai ta Varjupaikade MTÜ-lt Elmo-nimelise autasu. Tegu on söakuse preemiaga silmapaistvale ametiisikule, kellega MTÜ-l on olnud õnn viimase aasta jooksul koostööd teha. 2014.aastal pälvis aga Laidvee põllumajandusministeeriumi hõbedase teenetemärgi pikajalise veterinaariaalase töö eest. Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

President Toomas Hendrik Ilves allkirjastas täna, 4. veebruaril otsuse anda vabariigi aastapäeva eel riiklikud autasud 99 inimesele. Nendest kaks on seotud Valgamaaga.

Meie maakonnast pälvisid tunnustuse kauaaegne loomaarst, nüüd pensionipõlve pidav Urve Laidvee ja  2015. aasta kevadel 15. sünnipäeva tähistanud firma UPM Kymmene Otepää ASi juht Ando Jukk.

«See on absoluutne üllatus, kuid esimene ehmatus ja üllatusmoment oli just viis minutit tagasi, kui mulle soovis õnne ja selle uudise teatas kolleeg Jaan Luht. Siis olin küll sõnatu ega saanud algul arugi, kes ja mille eest mind tunnustas,» sõnas Laidvee, kui talle tähtsa autasu puhul õnne soovisin.

Märksõnad
Tagasi üles