Valga-Valka võitis Läti liigas ühe punktiga Valmierat

Reedel tegi endine Rakvere Tarva mängija Juris Umbraško Läti korvpalliliigas peatreeneridebüüdi Valga-Valka / Maks & Mooritsa meeskonna eesotsas. Võitluslikus kohtumises tegi piirilinna meeskond ilusa võidumängu Valmiera/Ordo meeskonna üle.

Kui pool esimesest veerandist läbi oli, seisis tablool 15 : 14 Valmiera kasuks. Seejärel läks Läti meeskond oma teed ning pea nelja minutiga tehti 9 : 2 vahespurt. Esimesele pausile mindigi juba Valmiera 27 : 18 juhtimisel.

Ka teisel veerandajal näitasid võõrustajad head mängu, hoides Valga-Valka meeskonda turvalises kümnepunktilises kauguses. Poolaja lõpp kuulus siiski piirilinna meeskonnale, vähendades vahet neljale punktile. Pausile mindi Valmiera 42 : 38 eduseisus.