Sisukord
Paberleht
Postimees

Lapsed on noortekeskuse mõnusasti omaks võtnud

2 min lugemist
Sangaste valla noortekeskus tegutseb Keeni külas. Kolmandat aastat juhatajaametis olev Marju Karavin tunneb heameelt, et valla noortel on koht, kus vaba aega sisustada ning omavahel pärast koolitööd kokku saada. FOTO: Arvo Meeks/Valgamaalane

Aastal 2009 vanasse katlamajja rajatud Keeni noortekeskus on tegutsemisaastate jooksul külas igati oma vajalikkust tõestanud. Majas on mängunurgad, saab mängida piljardit ja lauamänge ning õppida köögitarkusi. Kohalikud lapsed on maja kenasti omaks võtnud.

Tellijale Tellijale

Noortekeskuse juhataja Marju Karavin on majas rakkes kolmandat aastat. «Kui eelmine juhataja töölt lahkus, tuli valla sotsiaalkomisjonis juttu teemal, kust saada keskusele uus inimene. Arvasin, et võin seni, kuni uus leitakse, proovida, kas meeldib,» rääkis naine. Nüüdseks on ajutisest proovimisest saanud juba kolmas aasta. «Hakkaski meeldima!» lisas ta rõõmsalt.

Elupõline vallaelanik alustas tööelu Keenis juuksurina, nüüdseks on see töö jäänud hobiks. Kevadel on ta lõpetamas Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis sotsiaaltöö korraldust, kus lisaharuks noorsootöö.

03.06.2020 06.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto