iDeal kampaania

Valga pääses napilt Rakvere Tarva käest

FOTO: Liisi Ploom/Valgamaalane

Reede õhtul toimus Valga spordihallis midagi eriti põnevat. Järjekordses Alexela Korvpalli Meistriliigas läksid vastamisi Valga-Valka/Maks&Moorits ning Rakvere Tarvas. Mäng lõppes piirilinna meeskonna võiduga 90 : 84.

Tellijale

Rakvere Tarvas haaras mängu alguses kohe initsiatiivi endale, kui Brandis Raley-Ross kõmmutas tabloole 4 : 0 eduseisu. Valga meeskonna skoori tegi lahti alles Kristaps Kanbergs täpse kaugviskega. Esimese veerandajaga kumbgi meeskond eest ära ei läinud ja küllaltki võrdne avaveerand lõpetati piirilinna 26 : 20 eduseisul.

Teine veerandaja alguses jõudis Tarvas Valgale küll kahe punkti kaugusele, kuid duo Jurijs Aleksejevs ja Kristo Saage vormistasid kiirelt ühe täpse kaugviske, mida Saage täiendas veel täpse vabaviskega. Seisuks oli siis 30 : 24. Seejärel tuli veel mitu resultatiivset kaugviset nii Saagelt, Robert Petersonilt, kui ka Edgars Kruminšilt ja tulemuseks oli tablool 40 : 26 Valgale. Seejärel üritas Tarvas mängu tagasi tulla, kuid kodumeeskonna edu enne väikest hingetõmbepausi oli juba 51 : 34. Kusjuures Saage kontole oli esimese 20 minutiga kogunenud 24 punkti, neli lauapalli, sama palju resultatiivseid sööte ja sekka veel kolm vaheltlõiget.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles