Uus peopaik panustab küpsemale klientuurile

Taavi Niittee
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Uue ööklubi kaasomanik Timo Sujev tulevikuplaanidest rääkides midagi kindlat lubada ei tahtnud, kuid kinnitas, et kusagil kuu aega ette on neil juba esinejad valmis vaadatud ja peod kokku lepitud.
Uue ööklubi kaasomanik Timo Sujev tulevikuplaanidest rääkides midagi kindlat lubada ei tahtnud, kuid kinnitas, et kusagil kuu aega ette on neil juba esinejad valmis vaadatud ja peod kokku lepitud. Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Valgas turu kõrval ligi kaks aastakümmet tegutsenud Exotica asemel avab nädalavahetusel uksed ööklubi Feel Good, kuhu oodatud varasemast pisut vanema generatsiooni peolised.

Vana-aastaõhtul oma viimase peo korraldanud Exotica hoones on viimastel päevadel käinud kiired ehitus- ja remonditööd. Uute üürnike eesmärk on koht juba homseks suuremalt jaolt valmis saada, sest siis saab klubis teoks esimene, niinimetatud proovipidu.

«Me ei taha teha nii, et nüüd avame suure peo ja pauguga, sest kui tekivad mingisugused ootamatused, mida ette pole näinud, läheb asi jamaks,» rääkis värske ööklubi kaasomanik Timo Sujev. Valgast pärit, kuid viimased aastad Tartus elanud mehe sõnul ongi proovipeo eesmärk katsetada kassasüsteeme, uute töötajate sobivust ja üldist organiseeritust, mida peokoha majandamine endaga kaasa toob.

Märksõnad

Tagasi üles