Valgamaa jooksjad jäid meistrivõistlustel medalita

Johanna Ardel
Johanna Ardel Foto: Sirje Lemmik

Eesti murdmaajooksu meistrivõistlustel pühapäeval Elvas osales ka tosin Valgamaa jooksusõpra. Maakonna sportlaste laeks jäi kaks neljandat kohta.

Parimate tulemuste eest hoolitsesid SK Beavers esindaja Johanna Ardel ning SK Maret-Sport esindaja Carmen Rääk. Ardel saavutas NN-klassis neljanda ning N-klassis 12. koha. Tüdrukute C-vanuseklassis saavutas Rääk samuti neljanda koha. Samas klassis jooksnud SK Viraaž sportlastest saavutas Loretta Pohlasalu 15. ning Merit Mäekalle 26. koha.

Naisjuunioride klassis jooksis Reelika Savi spordiklubist Maret-Sport välja kümnenda aja. Tüdrukute A-klassis tuli SK Maret-Sport jooksjal Keit Mariet Jürgensil leppida 13. kohaga. Tüdrukute B-klassis jooksnud Cätrin Rikka ja Kelly-Anete Koik, mõlemad Maret-Spordi esindajad, lõpetasid võistluse vastavalt 13. ja 17. kohal.