Käivad võimaliku uppunu otsingud

Täna kella 13 ajal teatati politseile ja päästeametile, et Tõrvas Vanamõisa järve kaldalt on leitud riided ja 54aastasele mehele kuuluv rahakott. Meest ennast kuskil läheduses ei paistnud.

Päästjad asusid järve kontrollima. «Tund aega otsiti kadunud isikut veest, ent kedagi ei leitud. Meie tegeleme vaid pinnaltpäästetöödega, kuid järv on sügav – seega andsime asja edasi politseile.

Veekogu ülevaatamiseks kaasati ka sukeldujad. »Järve hägususe tõttu on nähtavus halb ja järve kontrollitakse ka sonariga. Praeguseks ei ole meest veel leitud ja töö selle nimel käib edasi," edastas Lõuna politseiprefektuuri pressiesindaja Maria Gonjak asjade seisu kella poole viie paiku pärastlõunal.

Ilus ilm oli Vanamõisa järve äärde meelitanud umbes 40 inimest, kelle hulgas oli ka rohkesti lapsi. Inimesi jagus nii järvevette kui selle ääres asuvasse randa. Järves toimuvatest otsingutest nad end kuigivõrd häirida ei lasknud. Mõnigi kasutas sukelduja töö uudistamiseks järve ääres olevat Vanamõisa järve hüppetorni, mis on Baltikumi kõrgeim.

Kella viie paiku võis sündmuskohal näha kaht politseinikku, kes toimuval silma peal hoidsid. Järvel tiirutas aga ilmselt sukeldujatele kuuluv paat, milles istus üks inimene.

Kell 20.10 ütles pressiesindaja Maria Gonjak, et otsingud pole tulemusi andnud ja endiselt käivad mehe otsingud Vanamõisa järvest .Tema sõnul on otsingutesse kaasatud ka vabatahtlikud.

Tagasi üles