Otepää uueks vallavolikogu esimeheks sai Siim Kalda

Siim Kalda.

FOTO: Erakogu

28. juuni Otepää vallavolikogu istungil valiti uueks volikogu esimeheks Siim Kalda, vallavolikogu aseesimeheks sai Jaanus Raidal ning vallavolikogu teiseks aseesimeheks sai Enn Sepma.

Siim Kalda on lõpetanud Otepää Gümnaasiumi ja Tartu Ülikooli magistrikraadiga majandusteadustes. Ta on osalenud mitme Otepää ürituse (Talveöölaulupidu, Rahvasprint, Sprite tänavakorvpall, jpm) korraldamises ning kuulub Otepää Lasteaia hoolekogu koosseisu.
 
„Tähtis on leida Otepää koht haldusreformis, kindlasti jätkame Sangaste poolt tehtud ettepanekuga ühinemisläbirääkimistel,“ sõnas volikogu esimees Siim Kalda. „Meie prioriteetideks on uue lasteaia ehitamine Otepääle, Otepää Kultuurimaja renoveerimise lõpetamine ja uuel aastal uue esmatasandi tervisekeskuse väljaarendamine.“
 
21. juuni vallavolikogu istungil avaldati 8 poolthäälega umbusaldust volikogu esimehele ning eelarve-majandus- ja turismikomisjoni aseesimehele Kuldar Veerele.
 
Otepää vallavolikogu liikmed sõlmisid koostööleppe eesmärgiga sätestada ühised väärtused ning tagada ühine arusaam Otepää valla arendamisest kuni järgmiste kohaliku omavalitsuse volikogu valimisteni. Lepingus tuuakse välja ühiselt kokkulepitud prioriteedid ja tegevused käesoleval ja järgmisel aastal, mis aitavad kaasa Otepää valla pikaajalistele strateegilistele eesmärkide täitmisele.

Tagasi üles