Motosportlaste saak: kaheksa medalit

Valgamaa motosportlased tegid nädalavahetusel taas kiiret sõitu. Räpinas ja Äksil aset leidnud võistlustel tõusid nad kaheksal korral pjedestaalile.

Laupäeval Räpinas Linte krossirajal TOP200 kuuendal etapil tõusid pjedestaali kõrgeimale astmele 65cc klassis sõitnud Mikk Kallion ning isade ja poegade võistlusel esikoha saavutanud Tarmo Jaasi-Tamm. Samas võistlusklassis sõitis Toivo Ilves 11. kohale, kuid MX klassis saavutas Ilves veteranide 50+ arvestuses suurepärase teise koha.

MX C võistlusklassis lõpetas Rando Ilves oma võistluspäeva kuuendal ning Andreas Arras kümnendal kohal. 85cc klassis sai Otto Jaasi-Tamm üheksanda koha.