Tammjärv jõudis esiviisikusse, Ojaste finaali ei pääsenud

Piret Karu

Otepääl toimuval juunioride ja U23 maailmameistrivõistlustel suusatamises alla 23-aastaste klassikasprindis tuli eestlasel Karel Tammjärvel leppida viienda kohaga, kuigi oli finiširgel veel medalikonkurentsis.

Sõidu võitis Venemaa esindaja Aleksandr Panžinski, teise koha sai aga Norra suusataja Timo Andre Bakken, kaotades võitjale 1,9 sekundit. Kolmas oli norralane Magnus Moholt, kelle kaotus Panžinskile oli 3,2 sekundit.

Naiste klassikasprindi kvalifikatsioonis teise aja välja sõitnud Eesti esindaja Triin Ojaste jäi poolfinaalis viiendaks, mis tähendab, et ta ei pääsenud ka finaali.

Esikoha sai soomlanna Kerttu Niskanen, teisele kohale platseerus norralanna Britt Ingunn Nydal ja pronksi sai  rootslanna Jennie Öberg.