Ettevalmistused uueks kooliaastaks on alanud mullusest aktiivsemalt

Koolitarbed.

FOTO: Maxima Eesti OÜ

Lapsevanemad on lähenevaks kooliaastaks ette valmistudes tänavu Maxima kauplustest soetanud juba ligi kümnendiku võrra rohkem vajaminevaid kooli- ja kontoritarbeid kui mullu. Ühtlasi on tänavu võimalik arvestada aastatagusega võrreldes ligi veerandi võrra odavnenud hindadega.

Enimnõutud kaupadeks on traditsiooniliselt erinevad kirja- ja joonistusvahendid ning koolikotid. “Lapsevanemad soetavad kooliks vajaminevaid kaupu aasta-aastalt üha aegsamalt ja tänavu algas koolieelse müügi kõrghooaeg juba augusti teisel nädalal,” lausus Maxima Eesti ostudirektor Kristina Mustonen. “Enimmüüdud kaupade puhul näeme mullusega võrreldes keskmiselt kümneprotsendilist nõudluse kasvu.”
 
Maxima Eesti ostudirektori sõnul saavad koolilaste vanemad tänavu arvestada mõnevõrra  odavamate hindadega. “Nii näiteks on võimalik esimesse klassi minevatele lastele mõeldud vajalikke koolitarbeid soetada 28,80 euroga, mis on mullusest veerandi võrra soodsam. Kliendikaardiga on ostu maksumus veelgi väiksem,” märkis Kristina Mustonen. “Arvestades lapsevanemate soovi pakkuda oma lastele parimat, oleme tänavu pööranud erilist tähelepanu sellele, et neil oleks võimalik valida erinevatest soodsa hinnaga kvaliteetsetest asjadest just nende võsukestele sobilikke asju.“
 
 

Tagasi üles