Kaks neljajalgset on linnavalitsuse ja naabrid tagajalgadele ajanud

Kaks jooksikut võtsid Räni pargist suuna otse Valgamaa kutseõppekeskuse poole, kus tagaajamine alles alguse sai. Lehmad ees ning politsei ja päästeamet järel, lõpuks sai kahest lehmast jagu kohalik mees, kes kinnitas järel lohisenud ketid maasse.

FOTO: Liisi Ploom/Valgamaalane

Kes oleks võinud arvata, et teisipäeva hommik algab maakonnakeskuses korraliku tagaajamisega? Halenaljakas olukord lehmapidajaga paneb aga linnavalitsuse pead kratsima, sest lahendust sellel pole.

Tellijale

Teisipäeval, vahetult pärast kella kaheksat hommikul laekus Valgamaalase toimetusse vihje, et Valgas asuvat Statoili tanklat külastavad ilmselt peagi kaks mööda Tartu tänavat uitavat lehma. «Pole sellist vaatepilti ammu näinud: kaks lehma kõnnib rahulikult mööda linna tänavat, ketid järel lohisemas. Praegu suunduvad Statoili tankla suunas,» rääkis vihjaja.

Kohale jõudes selgus, et tankima lehmad siiski ei läinud: loomad uitasid Räni pargis ja võtsid seejärel suuna Valgamaa kutseõppekeskuse poole. Ehk nad ei teadnud, et õppeaasta alguseni veel paar nädalat aega on?

Tagasi üles