Jõustruktuuride spordimängud võitis Politsei- ja Piirivalveamet

Foto on illustratiivne

FOTO: Gertrud Alatare

26. ja 27. augustil Sillamäel toimunud viiendad jõustruktuuride spordimängud võitis Politsei- ja Piirivalveamet, teiseks tuli Vanglateenistus ja kolmandaks Kaitsevägi. 

Kokku anti võistlustel välja 38 individuaalala medalikomplekti. Viissada sportlast Eesti julgeoleku organisatsioonidest võistles kahe päeva jooksul Kalevi spordikeskuses ja selle lähiümbruses kergejõustikus, sulgpallis, jalgpallis, rannavolles, murdmaajooksus, tänavakorvpallis, males, sisesõudmises, orienteerumises, rattakrossis, lamades surumises ning teenistuspüstolist laskmises.

Võistluse peakorraldaja Kaitseliidu ülema abi Margus Purlau sõnul võib spordimängud lugeda õnnestunuks. „"Korraldajana saime väärtuslikke õppetunde, mida on nüüd hea jagada 2018. aasta spordimängude korraldajatega, kelleks on Kaitsepolitsei ja Sisekaitseakadeemia,“" sõnas Purlau.

Jõustruktuuride spordimängud toimuvad igal teisel aastal ja nende eesmärgiks on populariseerida sporti ja tervislikke eluviise ning arendada Eesti Vabariigis laiapõhjalist riigikaitset.

Sel aastal oli spordimängude korraldajaks Kaitseliit. Varasemalt on jõustruktuuride spordimänge läbi viinud Eesti politsei spordiliit koostöös Politsei- ja Piirivalveametiga, Kaitsevägi ning Justiitsministeerium.

Valgamaad esindasid Kaitseliidu koondvõistkonnas Imre Õim (kergejõustik), Andres Kaas (kergejõustik), Kaja Tättar (rattakross), Kristina Svirskaja (lamades surumine) ja Geiri Sperling (kergejõustik).

Tagasi üles