L, 3.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Koolipäeva algus tekitab vastakaid arvamusi

Tiit Loim
, reporter
Koolipäeva algus tekitab vastakaid arvamusi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
«Õpilastel on suures osas kahju, et õppetöö ei alga kell 8.30,» vahendas kooli direktor Hannely Luik-Stogov 5.–9. klassi õpilaste seisukohta. Tema sõnul uurisid õpilasesinduse liikmed õpilaste arvamusi suulistes intervjuudes.
«Õpilastel on suures osas kahju, et õppetöö ei alga kell 8.30,» vahendas kooli direktor Hannely Luik-Stogov 5.–9. klassi õpilaste seisukohta. Tema sõnul uurisid õpilasesinduse liikmed õpilaste arvamusi suulistes intervjuudes. Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Valga põhikool andis hiljuti teada, et plaan uuel õppeaastal tunde hiljem alustada jääb vanematelt saadud tagasiside tõttu katki. Leidub aga neidki lastevanemaid, kes oleks muudatust pooldanud.

Algse kava järgi pidid koolis sügisest 1.–4. klassile kella 8–8.25 aset leidma hommikuminutid ehk eeltund, 5.–9. klassidele samaaegselt vabatahtlikud konsultatsioonitunnid.

Noorematele oleks seega koolipäev alanud jätkuvalt kell kaheksa sissejuhatava tunniga. Vanemad õppurid oleksid saanud valida, kas vajadusel saada hommikuti konsultatsiooni ning likvideerida tekkinud võlgnevusi või tulla kooli kell 8.30. Need uuendused nüüd siiski ei rakendu.

Märksõnad
Tagasi üles