Jane Talvik – sündinud hoolijaks ja hoolitsejaks

Valgamaa kutseõppekeskuse tervishoiu- ja sotsiaalteaduste valdkonna juhtivõpetaja Jane Talvik on aasta koolitaja nominent.

FOTO: Arvo Meeks/Valgamaalane

Üks kolmest aasta kutseõpetaja nominedist on tänasel üle-eestilisel õpetajate tunnustusgalal Jõhvis Valgamaa kutseõppekeskuse juhtivõpetaja Jane Talvik. Tema käe all on kooli hooldustöötajad noppinud oma ala võistlustel mõnegi auhinnalise koha.

Tellijale

Kui kutseõppekeskuse tervishoiu ja sotsiaalteenuste valdkonna juhtivõpetaja Jane Talvikuga koolimajas  kohtusime, olid tema esimesed sõnad pärast tervitust: «Mulle ei meeldi olla tähelepanu keskpunktis. Ma väga põen taolisi tunnustamisi ja üritusi, kus pean olema tähelepanu keskmes. Mulle meeldib teha oma tööd vaikselt.»

Samas tõstis ta esile oma töökollektiivi. «See, et olen meditsiinitöötajast õpetajaks-koolitajaks saanud, on tegelikult juhuste kokkulangemine. Minu saavutuste taga on meeskonnatöö, selles on suur osa minu kolleegidel ja organisatsioonil, kus töötan. Just siin saan teha tööd, mis südamelähedane ja kus minu kasutada on nüüdisaegne ja kena töökeskkond,» sõnas aasta kutseõpetaja nominent.

Tagasi üles