Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Liikvel on petureklaam, mis lubab libaauhindu

Ekraanitõmmis petureklaamist FOTO: swedbank

Viimastel nädalatel on Swedbanki töötajad märganud, et panga kliendid on saanud nii-öelda hüpikaknasse oma telefonis või arvutis petukirju või petureklaami, mis lubavad neile auhindu Swedbankilt.

«Kinnitame, et need ei ole mitte kuidagi pangaga seotud ning pank taolist kampaaniat ei korralda. Kirjad/reklaam tulevad aadressilt Winner.com. Selle lehe kaudu pank mingeid kampaaniaid ei korralda!» rõhutas panga pressiesindaja Mart Siilivask.

Tema sõnul on oluline märkida, et kui pank korraldab mõne kampaania, saadetakse sellekohane info pangateatena, e-postiga või kliendikirja osana. Kõigis neis kanalites on alati juures link kampaanialehele, mis ei asu mitte kusagil mujal kui ainult Swedbanki kodulehel.«

»Tahame tänada tähelepanelikke kliente, kes meid informeerisid ja palume kõigil olla valvas sarnaste asjade suhtes. Juhul kui inimesel tekib kahtlus, et temale saadetu pole panga ametlik info, tuleks sellest kindlasti koheselt teavitada panga nõustamiskeskust numbril 631 0310 või kirjutada aadressil info@swedbank.ee," ütles Siilivask.

Tagasi üles
Back