Kuulsused võtsid mõõtu

Eeva Nugis
Kultuuriminister Indrek Saar Harrastajate MK 5 km. sõidus.
Kultuuriminister Indrek Saar Harrastajate MK 5 km. sõidus. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Täna hommikul võistlesid Otepää MK-etapil 5km  harrastajate klassikasõidus Eesti kuulsused. Talvise ettevalmistuse jooksul tihti ka suusakilomeetreid koguv sõudmise olümpiapronks Allar Raja jäi konkurentidele kindlalt püüdmatuks.

Raja kõrval jõudsid esikolmikusse veel pankur Rait Pallo  ja harrastussuusataja Emeri Lepp. Naiste arvestuses võitis Reeda Tuula, kes üldarvestuses oli kaheksas.

Endine jalgpallur Raio Piiroja sai kukkumisest hoolimata kuuenda koha. Teiste seas oli stardis ka kultuuriminister Indrek Saar, kes sai 24 lõpetaja hulgas 21. koha.

Viimasena lõpetas spordireporter Kalev Kruus, kes kaotas võitjaks tulnud Rajale 16.24,31ga.