Noormees võistles Itaalias

Kenor Kotkasele on seekordne hooaeg olnud edukas. Sedapuhku jäi tema parimaks 8. koht. Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Nädalavahetus oli Valgamaa motosportlastele edukas.

Ottobiano motospordipargis sõideti möödunud nädalavahetusel SuperMoto Euroopa meistrivõistluste esimene etapp. EMi punkte käisid päikeselises Itaalias noppimas neli eestlast ning nende seas oli ka Valga noormees Kenor Kotkas.

Motosport.ee andmetel saavutasid põhiklassis S2 kahe sõidu kokkuvõttes Patrick Pals 15., Don-Eric Laane 17. ja Eero Madisson 19. koha ning avasid sellega punktiarve. Eduka võistluse tegi ka Kenor Kotkas. S4 arvestuses sõitnud Kotkas oli enda võistlusklassi kvalifikatsioonis 12.