/nginx/o/2009/08/28/227413t1h85fc.jpg)
Esmaspäeval, 25. aprillil ei toimu pankadevahelisi ega rahvusvahelisi arveldusi eurodes, kuna ülestõusmispühade 2. püha tõttu on suletud üleeuroopaline arveldussüsteem TARGET2 ja selle arveldussüsteemi Eesti osa. Pangasiseseid makseid saab 25. aprillil teha vastavalt iga panga reeglitele.
Samuti ei toimi pankadevahelised maksed 22. aprillil, sest siis on suur reede. Kuna vahepealsed päevad kattuvad nädalavahetusega, ei saa pankadevahelisi arveldusi teostada 22.–25. aprillini. Pankadevahelisi makseid saab sel perioodil algatada, kuid saajani jõuab makse alles 26. aprillil. Edasi toimuvad kõik maksed tavapäraselt.
Eesti Panga hallatavate maksesüsteemide kohta leiab täpsemat infot Eesti Panga kodulehelt. Ka pankadevaheliste arveldussüsteemide juriidiline raamistik asub seal.