K, 7.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

GALERII: Valgas jooksis 45 võistkonda

Facebook Twitter
Comments

Täna toimus paljude kohtades üle Eesti traditsiooniline koolinoorte heategevusjooks.

«Valgas oli osalema registreerunud üle 50 võistkonna. Kohale tuli veidi vähem – 45 ringis.» ütles maakonna spordiliidu juht Rein Leppik. «Osalesid ka Läti noored: Valka gümnaasiumist kolm ja Ērģeme põhikoolist üks tiim. Hargla koolist ja Lüllemäe põhikoolist tuli kummastki ka kaks võistkonda Valka jooksma. Tulla lubanud külalisvõistkonnad tulid seejuures sada protsenti kohale.»

Maakonnakeskuses avas jooksu maavanem Margus Lepik, kes ka ise ühe ringi noortega kaasa jooksis. Kavas on ka ühissoojendus. Heategevuslik ettevõtmine leiab aset linnapargis ega häiri kuidagi liiklust.

Teatejooks on noorte ja laste heategevusüritus, mille eesmärk on toetada õnnetuse või haiguse läbi liikumisvõime kaotanud laste ravi. Annetused lähevad Haapsalu neuroloogilisele rehabilitatsioonikeskusele, kus liikumisvõime kaotanud lapsi ravitakse.

Annetamiseks on kaks moodust: helistades heategevusnumbril 900 7777 (ühe kõne hind on 7 eurot) või tehes ülekande MTÜ Tallinnmeeting heategevuskontole Danske Bank pangas EE603300332077210009.

Nii heategevustelefon kui -konto on avatud aasta ringi.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles