Otepää restoran sai parima väikse praktikakoha auhinna

Restorani Mr. Jakob eestvedajad, omanikud ja peakokad Jorma Riivald (vasakpoolseim) ja Maanu Tafenau said parima väikeettevõtjast praktikakoha auhinna kätte maaeluminister Tarmo Tammelt ja Eesti Tööandjate Keskliidu haridusnõunikult Anneli Entsonilt. Juhendada meestele meeldib, seda teevad nad näiteks ka oma endises õpikohas Olustvere teenindus- ja maamajanduskoolis, kus õpilased on keeruliselt mõtlevatele kokkadele näidanud, et vahel saab maitstvama tulemuse just lihtsal teel.

FOTO: Tiit Loim/Valgamaalane

Otepää valla restorani Mr. Jakob eestvedajad Jorma Riivald ja Maanu Tafenau said maaeluminister Tarmo Tammelt kätte Eesti Tööandjate Keskliidu konkursi parima väikeettevõtjast praktikakoha auhinna.

Tellijale

«Nad on viie inimesega suutnud oma praktikat väga süsteemselt arendada. Selgelt vaadatakse, mis on praktika eesmärgid, need arutatakse läbi nii kooli kui õppijaga, kes tuleb praktikale. Lisaks sellele, mis on praktika ülesannetes ette nähtud, õpetavad siinsed kokad juurde veel ekstra midagi. Tööohutusele panevad nad väga suurt rõhku,» rääkis tööandjate keskliidu haridusnõunik Anneli Entson Mr. Jakobile tiitli andmise põhjustest.

Liidu juhataja Toomas Tamsarele jäi aga silma, et Mr. Jakobis lähenetakse igale praktikandile personaalselt.

Tagasi üles