Laskjad tegid taas häid tulemusi

Tiit Loim

Valga laskusklubi sportlased naasid noorte meistrivõistlustelt laskmises ühe hõbeda ning kahe võistkondliku pronksmedaliga.

20.–21. mail Männiku lasketiirus peetud võistlustel tegi Valga klubist parima esituse Kirill Lepman, kes 50 meetrilt püstolist laskmises saavutas 253 punktiga teise koha. Lepman jäi vaid kahe punktiga alla Narva laskespordi klubi esindajale Vladislav Golitšnikovile, kolmanda koha sai samuti Narva LSK sportlane Vladislav Poljakov.

Meeskondlikus arvestuses sai Valga klubi koosseisus Jegor Kalinin, Kirill Lepman ja Hannes Jaakson kolmanda koha nii olümpiakiirlaskmises kui 50 meetrilt püstolist laskmises, kogudes neis vastavalt 1420 ja 693 punkti. Mõlemal alal võitis Narva LSK ja teise koha sai SK Haapsalu esimene võistkond.