Kehv tee muudab liikumise raskeks

Valgalane Maie Siimon on enda sõnul Pärna puiesteel ära lõhkunud juba kolm rulaatorit. Sestap on liikumine sellel tänaval talle päris keeruline ettevõtmine. FOTO: Arvo Meeks/Valgamaalane

Valgalane Maie Siimon kurdab, et Pärna puiestee munakividega sillutatud osa on väga halvas seisus ning seal on võimatu rulaatoriga liikuda. Lisaks teeb talle muret tänava üldine heakord, eriti lasketiiru ümbruses.

Tellijale Tellijale

«Munakivitee seisukord on väga halb. Nii naabrid kui mina kasutame liikumiseks rulaatori abi, aga sel lõigul on selle kasutamine võimatu. Olen juba kolm rulaatorit siin ära lõhkunud. Tee on auklik ja liivane ning vihmaperioodil jookseb kogu liiv kivide vahelt alla Pedeli jõe suunas. Talvel lükatakse niigi kitsal teelõigul läbi vaid üks teepool,» avaldas ta pahameelt.

Siimoni sõnul kaevati paar aastat tagasi veetrassi panemiseks tee üles ning kivid paigaldati tagasi lohakalt. Kuna aga neile saadeti dokumendid, mis kinnitasid, et tulevikus on seal plaanis küttetrassi paigaldamiseks taas kaevetööd, ei hakanud nad tookord kaeblema. Küttetrassi pole aga rajama hakatud ja tee olukord on järjest halvenenud.

28.07.2021 01.08.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto