N, 1.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Perefirma haare ulatub üle riigipiiride

Tiit Loim
, reporter
Facebook Twitter
Comments
Kassiratta talu elanikud Esmar ja Reilika Naruski ning koer Riks koos oma maalt leitud kivimürakaga, mida püüdsid algul teisaldada, kuid mis nüüd on jäänud aeda kaunistama.
Kassiratta talu elanikud Esmar ja Reilika Naruski ning koer Riks koos oma maalt leitud kivimürakaga, mida püüdsid algul teisaldada, kuid mis nüüd on jäänud aeda kaunistama. Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Kassiratta külaga sama nime kandvas talus elavad Esmar ja Reilika Naruski peavad rahvusvahelise haardega perefirmat ning moodustavad tänu erinevatele iseloomudele teineteist hästi tasakaalustava paari.

Esmari täiskasvanuelu algas küllaltki pinevalt. 1988. aastal läks mees Nõukogude sõjaväkke, kuid 1990. aastal otsustas sealt kahe sõbraga põgeneda. Üks sõber loobus, kuid teisega lahkusid nad oma postilt Moskvas

19. veebruaril 1990. Järgnes aktiivne tagaotsimine ning mõne aja redutasid noormehed Pärnumaa metsades. Ühtegi haarangut Esmaril siiski üle elada ei tulnud.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles