Sisukord
Paberleht
Paberleht

Allkirjade korjajad eitavad sunnimeetodi kasutamist

3 min lugemist
Mai lõpus andsid aktiivsed linlased Allain Karuse, Kersti Telk ja Siiri Reiljan Valga linnavalitsusele ja volikogule üle 1095 inimese allkirjaga pöördumise Valka endiste vangide majutus- ja nõustamiskeskuse loomise vastu. FOTO: Arvo Meeks/Valgamaalane

Valgamaalaseni on jõudnud vihjed, et eksvangide tugikeskuse vastu koguti allkirju osalt sunni teel. Aktsiooni eestvedajate esindaja sõnul on need väited naeruväärsed.

Tellijale Tellijale

«Kui sisenesin läbisõidul Valga Coopi poodi, siis müüja ründas mind oma allkirjade lehega, oli väga pealetükkiv ja emotsionaalne. Eitavat vastust ta kuulda ei võtnud ja terror jätkus kogu poes oldud aja. Otseses mõttes suruti mulle seda paberit nina alla,» kirjutas ajalehele end Siiriks nimetanud inimene Võru tänava A ja O kaupluses toimunu kohta.

«Samal ajal tuli veel üks vanem härra poodi, kes andis müüja nurumisele järele. Ta andis allkirja, et lihtsalt rahu saada! Olin väga šokeeritud kohalike pealetükkivast ja ajuvabast käitumisest,» jätkas vihjaja, kes märkis oma asukohaks Tallinna.

21.10.2020 24.10.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto