Mängupunktides ootavad ees mitmesugused tegevused ja ülesanded kõigile pereliikmetele.
Viljandist alustades saab Heimtalis tutvuda mulkide käsitööga ja kududa kangastelgedel. Edasi viib tee Rimmu, kus saab valmistada looduslikest vahenditest paadi ja osaleda paadirallil. Järgmises mängupunktis Mulgi külamuuseumis saab saagida kahemehesaega puid ja Mulgimaa rahvariideid selga proovida. Abjas ootab ees Mulgi korpide valmistamine ning laul ja tants. Mõisakülas saab tutvuda rongidega, mis viisid lina igasse maailma otsa. Edasi saab sisse põigata Urissaare rantšosse, kus ootab ees jõukatsumine.
Karksi külamajas saab uurida, kuidas elas mulk kolhoosiajal. Kärstnas aga on võimalik uudistada, milliseid mõisaid Mulgimaal ehitati ning ammutada teadmisi looduslike ravimite mõjust. Seedri puukool annab hüva nõu, milline puu Mulgimaal kõige paremini kasvab. Helme koduloomuuseumis on võimalus tutvuda linapõlluga ja Riidaja mõisas osa saada mõisapäevast.
Kõhutäite eest hoolitsevad paljud mängupunktid. Korraldajate teatel võib alustada ükskõik millisest mängupunktist. Osalejate vahel loositakse auhindu.