Elektrikatkestus rikkus pere kodutehnika

Tõrvalaste Jana Saks-Eelma ja Aare Eelma televiisor, mida sai kasutada ka arvuti kuvarina, läks elektrikatkestuse tõttu rikki. Seetõttu hankisid nad taaskasutuskeskusest ajutiselt vanema teleri asemele.

FOTO: Arvo Meeks/Valgamaalane

Tõrva pereema sai halva üllatuse osaliseks, kui toas käis järsku pauk, mille tagajärjel läks rikki televiisor ja streikima hakkasid mikrolaineahi ning külmik.

Tellijale

Perega Ehitaja tänaval elav tõrvalanna Jana Saks-Eelma rääkis, et elekter läks ära sel esmaspäeval umbes kella 15 paiku ja naasis 15 minutit hiljem. Suure pere ema sõnul oli laiekraaniga televiisor eelkõige ostetud vaegnägijatest lastele mõeldes. Esialgu sai pere seadme asendada taaskasutuskeskusest leitud vanema teleriga. «Mingit tormi, äikest ega isegi vihma ei olnud momendil, lihtsalt käis pauk ja teler läks pauguga kinni. Pärast kui vool tagasi tuli, televiisor enam ei töötanud,» rääkis naine.

Lisaks hakkasid streikima digiboks ja ruuter, mikrolaineahi, mille paljud programmid ei tööta, ja külmik, mis ei hoia enam õiget temperatuuri. «Külmkapi ülemine osa oli täiesti jääs, isegi piim külmus ära,» lausus Saks-Eelma.

Tagasi üles