Sisukord
Paberleht
Postimees

Riiska veevarustus paraneb

2 min lugemist
Riiska linnaosas elab hinnanguliselt kolmandik Tõrva elanikest. Siiani ei ole piirkonnas suudetud pakkuda kvaliteetset kraanivett, algavad tööd peaksid olukorda selles osas muutma. FOTO: Arhiiv / Valgamaalane

Sel talvel lähevad Tõrvas Riiska linnaosas lahti kauaoodatud vee- ja kanalisatsioonitorustiku uuendustööd. Kolmandikule linnaelanikest toovad need kaasa küll kohatist ebamugavust, kuid ka puhtama vee ja korraliku surve torustikes.

Tellijale Tellijale

Tõrva Veejõud OÜ juhatuse liikme Ivo Solomi sõnul on töövõtulepingud allkirjastatud, praegu käivad ettevalmistustööd ja graafiku järgi võiks kopp maasse minna veebruaris. «Samas on ehitaja öelnud, et see võib juhtuda ka varem, näiteks detsembris või jaanuaris, kui ilmad väga vingerpussi ei mängi,» lisas Solom.

Teatavasti sai Tõrva 2012.–2013. aastatel Euroopa Liidu ühtekuuluvusfondist toetust üle 9 miljoni euro oma vee- ja kanalisatsioonisüsteemide uuendamiseks. Rajati uus reoveepuhasti ja veetöötlusjaam, soetati uus trasside hooldusauto ning renoveeriti ja ehitati hulgaliselt uusi tänavatrasse. Paraku ei jätkunud siis piisavalt raha, et korda teha ka Riiska linnaosa torustik.

12.08.2020 15.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto