T, 3.10.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Jaak Maest sai peaminister

Piret Karu
Facebook
Comments
Jaak Mae
Jaak Mae Foto: Postimees / Scanpix

Otepääl filmiti 5.–9.maini telesarja «Kelgukoerad» järjekordsed osad. Osalesid Otepää rahvateatri näitlejad ja ka teised Otepää inimesed. Peaministri rollis oli suusasportlasena tuntuks saanud Jaak Mae. «Kelgukoerte» tootmisjuhi Kadri Eenlo sõnul sai Mae rolliga suurepäraselt hakkama.

«Soovin omalt poolt tänada kõiki Otepää inimesi, kes sarjas kaasa lõid ja sarja tegemisele kaasa aitasid!» ütles Kadri Eenlo.

Kelgukoerte seekordses osas viib Pulga ja Bärbeli tee Otepääle, kus uuritakse üht vana lugu, mida Bärbel omal käel, kolleegide selja taga, uurida on püüdnud. Lisaks selgub, et Otepääl elab Bärbeli väike tütar, keda kasvatavad lapse vanavanemad.

Kuid see pole veel kõik. Otepääl saab lõpu ka Kõsta ja Kelgu salaoperatsioon, mis seotud meie riigi tähtsamate meestega.

Seega on ühel hetkel Otepääl tegutsemas kogu meeskond ning lisaks toimub kohapeal mõrv, mille uurimises samuti kohalikule politseile abiks ollakse.

«Kelgukoerte» Otepää osad on eetris 20. ja 27. mail.
 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles