Põlva poisid võitsid karika

Põlva Spordikooli noormeeste võistkond osales edukalt kolmepäevasel turniiril Tapal. Foto: Põlva spordikool

Põlva spordikooli noormeeste võistkond osales kolmepäevasel turniiril Tapal, kus selgitati välja 2017. aasta karikavõitja A-klassis noormeeste vanuseklassis ehk sünniaastaga 1999 ja nooremad. Turniirilt tullakse koju karikavõitjatena – seejuures ühegi kaotuseta.

«Finaalmänguks kujunes turniiri esimene mäng Aruküla / Valga Kävali ühendvõistkonnaga. Erilised kiitused Mathias Rebasele, Tõnis Kasele, Alfred Timmole ja väravavahile Christofer Viilopile, kelle panust võitudesse väärib eriti esile toomist,» tõdes Põlva noormeeste treener Kalmer Musting.

Kogu meeskond on tema sõnul väga ühtehoidev ning kuna enamus mängijatest mängib ka meeste meistriliigas Coop Põlva võistkonnas, siis üleüldine treenituse tase tuli kasuks just mängude teisel poolajal. «Mööndustega võib nõustuda, et treenituse eelis tuli kasuks just alates 45. minutist,» võttis treener Musting turniiri kokku.

Karikavõidu saavutamiseks alistas Põlva spordikool järgmised võistkonnad: Aruküla SK/Valga Käval (31 : 25), Tapa SK (38 : 28), HC Viimsi 43 : 20, HC Kehra 39 : 27, Viljandi SK (39 : 19) ja HC Tallas (35 : 28).

Võistkonna parimaks mängijaks valiti Alfred Timmo ja turniiri parimaks mängijaks Tõnis Kase.

Võidukas võistkonnas mängisid lisaks neile Keiro Peeter Kottisse, Mathias Rebane, Jaanus Peeter Rüütli, Kevin Klaus, Alfred Timmo, Christofer Viilop, Kris-Norman Lavrikov, Taniel Sermat, Fred-Eric Kärblane, Raimond-Eric Jaanus, Nikita Ossimov, Ranar Pügi ja Sander Nemvalts.