Serviti sai Balti liigas esimese kaotuse

Anatolii Chezlov (punases) viskas mängus 6 väravat.

FOTO: Helin Potter

Pühapäeval lõppes Põlva Serviti võitude seeria Balti Liigas. kui võõrsil tuli Granitas-Karys Kaunaselt vastu võtta kaotus 31 : 34.

«Mängisime punkt-punktis, kuid läbivalt oli mänguinitsiatiiv vastase käes. Olime hädas pallikaotuste ja vastase väravavahiga, kelle tõttu jäi 7 korral 1 : 1 olukord realiseerimata. Ka Denis Lõokene oli 1 : 1 olukordade lahendamisel edukas, kuid jäi hätta kaug- ja äärevisete tõrjel. Vastane surus meile peale oma mängu, mistõttu kasutasime ka 7 : 6 mängutaktikat. See tõi edu, kuid võiduks sellest ei piisanud,» analüüsis treener Kalmer Musting.

Kaunases panustasid Martin Grištsuk ja Anatolii Chezlov 6 väravaga, Henri Sillaste lisas 5, Kristjan Muuga, Raiko Rudissaar, Ülljo Pihus ning Carl-Eric Uibo 3 ja  Hendrik Varul ning Sander Sarapuu ühe tabamuse.

Algaval nädalal saavad mõlemad Põlva meeskonnad puhata. Meistriliiga vaheturniiri mängud algavad Coop Põlvale 14. veebruaril, kui kohtutakse võõrsil Viljandi HC-ga. Serviti kohtub aga 15. veebruaril Mesikäpa hallis vana rivaali HC Kehra Horizon Pulp&Paperiga.

Tagasi üles