Kadi Kaart tuli Eesti meistriks

Kadi Kaart saavutas oma vanuseklassis Eesti meistritiitli.
Kadi Kaart saavutas oma vanuseklassis Eesti meistritiitli. Foto: Rein Säinas

Möödunud nädalal Tallinnas korraldatud rahvusvahelisel mitmevõistlusel näitasid head vormi Valgamaa kergejõustiklased Kadi Kaart ning Karel Tilga. Kaart saavutas oma vanuseklassis ka Eesti meistritiitli.

Naiste viievõistluses tegid kahel päeval kaasa SK Maret-Sport esindajad Kadi Kaart ning Laura Trašanov. Kadi Kaardi parimaks kohaks mitmevõistluses jäi 60 meetri tõkkejooksus 9,14 sekundiga saavutatud kaheksas koht. Kokkuvõttes saavutas Kaart Eesti meistrivõistluste käigus üldarvestuses 3135 punktiga seitsmenda ning U23 klassis esimese koha ning Eesti meistritiitli.

Laura Trašanov, kes 800 meetri jooksus tulemust kirja ei saanud, pidi üldarvestuses leppima 12. ja U20 klassis üheksanda kohaga.