K, 27.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kreeka neiud tutvuvad Lõuna-Eesti haiglas ämmaemanda tööga

Tomi Saluveer
, reporter
Facebook
Comments
Kreeka Thessaloniki linna tudengineiud Antoniela ja Sotiria valisid oma kolm kuud kestva praktika kohaks Lõuna-Eesti haigla sünnitusosakonna.
Kreeka Thessaloniki linna tudengineiud Antoniela ja Sotiria valisid oma kolm kuud kestva praktika kohaks Lõuna-Eesti haigla sünnitusosakonna. Foto: Tomi Saluveer

Kreeka linna Thessaloniki linna tudengid Antoniela ja Sotiria tulid kolmeks kuuks Võrru, et tutvuda Lõuna-Eesti haigla sünnitusosakonna ja siinse meditsiinikorraldusega. Kreeklannad tulid otsima põhjamaist eksootikat, varem teadsid nad Eestit vaid Eurovisiooni lauluvõistluse kaudu.

«Meile meeldib väga Eesti loodus ja lumi, Kreekas näeb lund harva,» kirjeldasid oma esimesi muljeid Kreekas ämmaemandaks õppinud Antoniela Kontini ja Sotiria Kalatha, kes on Võrus viibinud veidi enam kui nädala. «Siin on väga ilus: palju rohelust ja kaunid männimetsad.»

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles