Loomakaitse selts kutsub annetama hüljatud loomadele toitu ja muud vajalikku

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) kutsub veebruaris ehk sõbrakuul inimesi annetama hädasolevatele ja hüljatud kassidele ning koertele toitu ja muud eluks vajalikku. Foto on illustreeriv.

FOTO: Valga kodutute loomade varjupaik

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) kutsub veebruaris ehk sõbrakuul inimesi annetama hädasolevatele ja hüljatud kassidele ning koertele toitu ja muud eluks vajalikku.

Kampaania eesmärk on teha rõõmsaks ka need lemmikud, kellel ei ole oma kodu ega hoolitsevat omanikku, teatas seltsi esindaja reedel BNS-ile. ELS-i annetuskastid asuvad üle Eesti erinevates PetCity kauplustes.

ELS on koostanud nimekirja tarvetest, mida kassidel ja koertel hädasti vaja oleks. Annetuskastidesse oodatakse väga kasside ja koerte kvaliteetset kuivtoitu, konserve, ning maiuseid; piimasegu ja piimapulbrit väikestele loomabeebidele; kassidele liiva ja liivakaste ning pesasid; söögi- ja joogikausse; transportpuure; kaela- ja jalutusrihmu ning trakse. Loomulikult on oodatud ka kõik muud asjad, näiteks mänguasjad.

"Annetatud toidud ja tarvikud aitavad meil kokku hoida märkimisväärse summa, mida saame kasutada loomade ravikulude katteks," ütles ELS-i otseabistamise juht Margit Midro. "Kui kellelgi on kodus vanu, kuid korralikke transportpuure, liivakaste, siis meie hoiukodus olevad loomad kasutaksid neid meeleldi. Kingituse saab muidugi ka osta kaupluses kohapeal."

Annetuskastid asuvad üle Eesti erinevates kauplustes Tallinnas, Tartus ja Pärnus ning lisaks ka Põlvas. Annetusi saab viia kuni veebruari lõpuni.

"Oleme väga tänulikud PetCityle, et nad nii vastutulelikud ja abivalmid on. Nendega on rõõm koostööd teha, sest ka nende jaoks on südamesoov teha loomadele head," sõnas ELS-i pressiesindaja. “Oleme ka saanud juba pilte kauplustest, kus annetuskastid aina täituvad. See teeb südame soojaks, et inimesed annetavad ja hoolivad loomadest nii palju."

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles