Põlva noormehed võitlevad esikolmikusse pääsu nimel

Lõuna-Eesti Postimees
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Raimond-Eric Jaanus (nr 22) oli nädalavahetusel üks resultatiivsemaid mängijaid nii Põlva võistkonnas kui kogu etapi arvestuses.
Raimond-Eric Jaanus (nr 22) oli nädalavahetusel üks resultatiivsemaid mängijaid nii Põlva võistkonnas kui kogu etapi arvestuses. Foto: Helin Potter / Käsipalliinfo

Põlva spordikooli käsipallinoormehed sünniaastaga 2001 ja nooremad võistlesid 16.–18. veebruaril Kehras B-klassi meistrivõistluste esimesel etapil. Pärast avaetappi hoiavad Põlva noored neljandat kohta seitsme võistkonna hulgas. Võistluste teine etapp mängitakse Põlvas Mesikäpa hallis 27.–29. aprillini.

«Kõige rohkem on hingel kaotus Viljandile. Kuigi mäng kulges paljuski meie eduseisus, siis teisel poolajal ei suutnud me häid 1 : 1 olukordi enda kasuks realiseerida ja nii tuligi lõpuks valus kaotus vastu võtta. Teiseks mänguks Arukülaga meil enam jõudu ei olnud ja jäime seal kindlalt alla. Ka Kehraga ei olnud meil kõige parem esitus,» analüüsis treener Kalmer Musting nädalavahetust.

Võistkond sai kolmele kaotusele lisaks kolm võitu, mis jättis alles lootuse medalile. «Võistkond peab veel rohkem tööd tegema ja peame end paremini ette valmistama. Pluss on see, et teame, millega peab tööd edasi tegema ja Põlva etapini on veel natuke aega ka,» jättis Musting kõik võimalused lahti.

Esimesel etapil võitsid Põlva noormehed HC Viimsit 40 : 27, HC Tallast 42 : 22 ning SK Tapat 32 : 19. Kaotati Viljandi SK-le 23 : 24, HC Kehrale 24 : 26 ja Aruküla SK-le 22 : 34.

Võistkonda kuulusid Nikita Ossimov, Lauri Land, Sten-Silver Tigas, Gabriel Villako, Priit Luuk-Luuken, Kermo Saksing, Tanel-Kaimar Ritsmann, Taavi Vool, Kris-Norman Lavrikov, Markus Lina, Fred-Eric Kärblane, Raimond-Eric Jaanus, Ranar Pügi, Robin-Sulev Mahlakas ja Ken-Martti Holberg. Võistkonna treenerid on Kalmer Musting ja Rein Suvi.

Tagasi üles