Serviti võitis Balti liigas oma alagrupi

Põlva Serviti noormängija Carl-Eric Uibo viskas meeskonna ühe parimana 7 väravat.

FOTO: Helin Potter

Eesti Vabariik 100 ürituste osana toimus Mesikäpa hallis pühapäeval Balti Liiga korduskohtumine Põlva Serviti ja ukrainlaste ZTR Zaparozhye vahel. Põnevast mängust väljus võitjana Põlva Serviti tulemusega 24 : 22, millega tagati endale alagrupi võit.

«Tänane mäng oli hea. Kuigi esimest poolaega võtsime rahulikumalt ja olime tagaajaja rollis, siis teisel hakkasime vaikselt mängu käiku suunama ja tõsiseks võitluseks läks 45. minutist. Suur kasu oli meile Eston Varuskist väravas ja kaitse pidas ka täna väga hästi,» analüüsis mängu Kristjan Muuga.

Põlva Servitile algas mäng raskelt ning tuli toimetada vastase mänguinitsatiivi all, kuid põlvakad ei lasknud end sellest heidutada ning püsisid enamasti üheväravalises kaotusseisus.

«Tegime täna tehniliselt hea mängu, pallikaotusi oli vähe (6) ja kaitse pidas hästi. Indrek Neeme on mängus tagasi ning teisel poolajal mängis juba täiskoormusel. Kaitse koostöö oli hea. Vastasele jäime alla kiirrünnakutega, sest meie ääred olid kinni võetud. Probleemiks oli 7 meetri karistusvisete realiseerimine. Suutsime 7 viskest realiseerida vaid 3,» kirjeldas mängu Serviti treener Kalmer Musting.

Võidumängus panustasid väravatega Serviti poolelt Carl-Eric Uibo 6, Kristjan Muuga ja Anatoli Chezlov 4, Henri Sillaste 3, Raiko Rudissaar ja Roman Aizatullov 2, Eston Varusk, Martin Grištsuk ja Henri Hiiend 1 väravaga.

Balti liigas ei ole teise alagrupi mängud veel lõppenud, mistõttu ei ole teada, kas gruppide paremate vahelistes mängudes minnakse kokku HC Kehra Horizon Pulp&Paperiga või VHC Šviesa Vilniusega. Viidatud meeskonnad kohtuvad omavahel 3. märtsil.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles