Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Otepää lasteaias algas ulatuslik remont

Otepää lasteaia Pähklikese maja renoveerimistööde käigus vahetatakse majal aknad, soojustatakse välisseinad ja katus ning paigaldatakse uus elektri-, kütte-, vee- ja kanalisatsioonisüsteem ning ventilatsioonisüsteem. Esimesele korrusele paigaldatakse põrandaküte. FOTO: Otepää vallavalitsus

Otepää lasteaia Pähklikese majas algas 12. märtsil remont, mille käigus saab maja muu hulgas nii uue soojustuse kui elektrisüsteemi. Tööd peaksid lõppema 1. septembril.

Eelmisel aastal kinnitas riigihalduse minister Jaak Aab lasteaedade rekonstrueerimise toetused, toetust sai ka Otepää lasteaed.

Lasteaia energiatõhususe suurendamiseks saadi 169 710,12 eurot. Riigihanke tulemusena teostab ehitustööd PVH Ehitus OÜ, ehitustööd lähevad maksma ligikaudu 811 000 eurot.

Otepää Lasteaia direktor Marju Ilistom ütles, et renoveerimistööde käigus vahetatakse Pähklikese majal aknad, soojustatakse välisseinad ja katus ning paigaldatakse uus elektri-, kütte-, vee- ja kanalisatsioonisüsteem ning ventilatsioonisüsteem. Esimesele korrusele paigaldatakse põrandaküte. Tööde lõpptähtaeg on 1. september 2018.

Otepää lasteaed paikneb kahes hoones: Pähklikese ja Võrukaela majas.

„Pähklikese maja lapsed jätkavad õppetööd mujal Otepää valla asutustes, kus on neile loodud vastavad tingimused,“ selgitas Marju Ilistom. „Oleme lapsevanematega arutanud ja läbi rääkinud, kuidas remondi ajal korraldada laste käimine lasteaias ning transport on korraldatud arvestades lastevanemate vajadusi.“

Kaks Pähklikese maja rühma jätkavad Pühajärve Põhikooli endistes lasteaiaruumides, kaks rühma on paigutatud Veski Spordibaasi, üks rühm tegutseb Otepää Aiandus- ja Mesindusseltsi majas ning sõimerühm on viidud lasteaia Võrukaela majja. Pühajärve Põhikooli viib lapsed Otepäält spetsiaalselt selleks käima pandud taksobuss.

Tagasi üles
Back