Noored naasid pealinnast kümne medaliga

Chris Marcus Krahv
Chris Marcus Krahv Foto: arhiiv

Lasnamäe kergejõustikuhallis said teoks EV100 Eesti meistrivõistlused U14 ja U16 vanuseklassidele. Kokku jahtis meistritiitlit 582 noorsportlast 42 klubist.

Lõunaeestlastest olid seekord tublimad U14 vanuseklassi sportlased. Kõige edukam oli nädalavahetus Võru kergejõustikuklubi Lõunalõvi esindajal Sandra Rumaskil, kes saavutas suisa kaks meistritiitlit. Pjedestaali kõrgeimale astmele tõusis Rumask 60 meetri jooksus (8,24 sekundit) ning kaugushüppes (4,93 meetrit). Lisaks oli ta 60 meetri tõkkejooksus viies.

U14 neidudest tegid tubli tulemuse ka Rumaski klubikaaslased Helena Kriibi ja Melani Väits. Kriibi saavutas 400 meetri jooksus neljanda ja 600 meetri jooksus kuuenda koha, Väits lõpetas 400 meetri jooksu seitsmendana.