Sisukord
Paberleht
Postimees

Tilsi kooli matemaatikud võitsid medaleid

1 min lugemist
FOTO: Arvo Meeks

Jõgevamaal sai teoks üleriigilise matemaatika karikavõistluste Nuti-Mati finaal. Põlvamaal asuvast Tilsi põhikoolist pääses sinna kuus õpilast ja kolm õpetajat. Väikeste koolide arvestuses saavutas põhikool 2. koha ning Tilsi õpetajad gümnaasiumide ja tiimide arvestuses samuti teise. Individuaalarvestuses võitis õpetaja Davis Kostõgov hõbemedali ja Janre Liiv 6.–7. klasside arvestuses pronksi.

Tellijale Tellijale

Tilsi põhikooli ülejäänud finalistid – Pätrick Kahar (2.–3. kl), Priit Pajumäe (4.–5. kl), Marten Kahar (6.–7. kl), Darius Kostõgov (6.–7. kl) ja Marianne Veberson (8.–9. kl) – tulid oma vanuseklassis kümne parima hulka. Neid õpetavad Heli Jaaska ja Davis Kostõgov.

Terve õppeaasta jooksul õpiti ja arendati oma oskusi nutisport.eu keskkonnas. Õpilasi motiveeris pidev tagasiside ja võrdlusmoment teiste harjutajatega. Internetikeskkonnas oli kolm võistlusetappi, millele järgnesid piirkondlikud poolfinaalid seitsmes piirkonnas. Tilsi põhikool võistles Kagu-Eesti piirkonna poolfinaalis. Kokku võistles seal 60 inimest, kellest 19 oli Tilsi põhikoolist.

01.07.2020 03.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto